Jesteś z naszej okolicy? Zadzwoń i zapytaj o możliwość darmowej dostawy! Dowozimy nawet 50 kilometrów.

Dodatki, koncentraty oraz pasza dla kur, gęsi i kaczek

Pokaż tylko:

Rodzaj:

Poniżej prezentujemy dodatki i pasze dla drobiu. Dobrze dobrana pasza dla kur, gęsi lub kaczek przyniesie efekty - wysoką nieśność, smaczne jajka i dobry wzrost, jak również mocną skorupkę, piękny kolor żółtka, prawidłową wielkość jaj. Pasza dla niosek to świetny sposób na dostarczenie niezbędnych nioskom minerałów - mikro- i makroelementów, które wspierają funkcjonowanie całego organizmu i witamin, które.  Szczególnie witaminy A, E, D oraz mikroelementy jak miedź, fosfor, żelazo wpływają na jakość uzyskanych jajek. Wapń wpłynie na twardość skorupek jaj.

Proponujemy pasze oparte na naturalnych składnikach - zbożu oraz soi. Co ważne, paszę można zakupić w formie granulatu lub "kruszonki" - sypkiej paszy z pogniecionymi ziarnami. Są zdrowe, bezpieczne i przekładają się na jak najdłuższy okres nieśności. To powoduje, że są bardzo wydajne i w postaci świetnych przyrostów i dużej ilości jajek zwracają z nawiązką koszt paszy. Nadają się do kur z hodowli przydomowych, zagrodowych, wolnowybiegowych.

Pełnoporcjowe pasze dla kur są świetnym uzupełnieniem starań hodowców, którzy wkładają wiele wysiłku w zapewnienie kurom odpowiednich warunków - temperatury, wilgotności i zdrowotności. Są chętnie pobierane, hodowcy są spokojni i zadowoleni.

Przez 25 lat działalności przetestowaliśmy dziesiątki pasz różnych producentów. Spośród nich wybraliśmy pasze firmy Tasomix, ze względu na wysoką jakość, a przede wszystkim kierując się zadowoleniem i setkami opinii hodowców, chwalących te właśnie pasze.

Z przyjemnością doradzimy w wyborze najlepszej paszy, odpowiedniej dla Państwa ptaków.


Nie znalazłeś swojego produktu? Zadzwoń lub napisz, towar sprowadzimy specjalnie dla Ciebie!

Korzystając z naszej strony zgadzasz się na użycie plików cookie.