Jesteś z naszej okolicy? Zadzwoń i zapytaj o możliwość darmowej dostawy! Dowozimy nawet 50 kilometrów.

Koncentrat Multimlek 38%

Koncentrat MultiMlek 38 - Mieszanka białkowa dla krów mlecznych

79.99 zł
VAT: 5.93 zł
Najtańsza wysyłka od 16.99 zł
Stan magazynowy: Dostępny
Czas realizacji zamówienia: 24h

szt.

Mieszanka białkowo - energetyczna przeznaczona do sporządzania paszy treściwej o wysokiej wartości energetycznej (zawiera tłuszcz chroniony). Mieszanka stosowana najczęściej w dawkach z niedoborem energii. Wysoki poziom minerałów i witamin w Multimlek 38% Energia pokrywa zapotrzebowanie krów mlecznych na witaminy i minerały.

MultiMlek Activ Power to linia mieszanek białkowych i energetycznych bogatych w organiczne, wysoko przyswajalne formy minerałów, witaminy oraz aktywny kompleks ACTIV POWER® poprawiających pracę żwacza.

 Zalety stosowania
    więcej mleka,
    wyższy tłuszcz i białko w mleku,
    lepsze wykorzystanie kiszonek,
    zdrowsze wymiona i racice,
    lepszy rozród,
    wyższy zysk.

ACTIV Power® jest to kompleks aktywnie wspomagający funkcje żwacza. Jego głównymi składnikami są żywe kultury drożdży Saccharomyces cerevisiae oraz organiczna forma węglanu wapnia w postaci alg morskich. Działanie kompleksu ACTIV Power® polega na poprawie wykorzystania pasz objętościowych przy jednoczesnym zapobieganiu występowania kwasicy żwacza. MultiMlek wzbogacony o organiczne wysoko przyswajalne formy minerałów znacząco wpływa na poprawę zdrowotności krów, przede wszystkim racic i wymienia.
Korzystając z naszej strony zgadzasz się na użycie plików cookie.